„Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?”

Piętnaścioro uczniów obecnych klas szóstych odpowiedziało na to pytanie biorąc udział w konkursie  zorganizowanym przez Senat RP – „List do taty”.

Zadania tego podjęli się:

–  Maja Musiatowicz, Dawid Skwierczyński, Jakub Wojtczuk – uczniowie klasy 6a;

–  Michał Dąbrowski, Kacper Góral, Szymon Mróz, Oliwia Rozbicka, Bartosz Sawicki, Maciej Siepliński, Maja Szymanik – uczniowie klasy 6b;

–  Natalia Grabowska, Mateusz Kazimierczuk, Aleksandra Ławecka, Maja Sowa, Tomasz Strus – uczniowie klasy 6c.

Bartosz Sawicki i Maja Szymanik – otrzymali wyróżnienia z rąk senatora Waldemara Kraski – wiceministra zdrowia. Nagrodą dla wyróżnionych były słuchawki i sportowe zegarki, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Wszystkie listy naszych uczniów są piękne, bo napisane sercem, budzą wzruszenie i uwrażliwiają na rolę ojca w rodzinie.                                                                                                                              Urszula Danielska

Wyjście klas ósmych do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaskim.

W dniach 24 i 28 stycznia 2020 roku uczniowie klas ósmych wspólnie z wychowawcami uczestniczyli w zwiedzaniu Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł. St. Reymonta w Sokołowie Podlaskim. Zostaliśmy ciepło powitani przez p. dyrektora S. Wróblewskiego i p. dyrektor K. Sulikowską, nauczycieli i uczniów szkoły. W ramach oferty edukacyjnej uczniowie zobaczyli pracownie, park maszynowy oraz pokazy zajęć charakterystycznych dla szkoły.