Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach tegoroczny Międzynarodowy Konkurs KANGUR MATEMATYCZNY 2020 został przeprowadzony drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.

Wśród 69 uczniów naszej szkoły z klas II – VIII zgłoszonych do konkursu wyróżnienia otrzymali:

1. Maja Sikorska kl. IIa
  2. Karol Bogusz kl. IVb
  3. Karol Kacprzyk kl. IVb
  4. Maja Brzozowska kl. IVc
  5. Michalina Kur kl. Va
  6. Aleksander Wilgos kl. Vc
  7. Eryk Częścik kl. VIIc
  8. Kamil Nasiłowski kl. VIIIa

GRATULUJEMY!!

Kolejny sukces w konkursie historycznym

W lutym br. dwoje uczniów naszej szkoły: Julia Marchel z kl. 7 b i Dominik Szaszkiewicz z kl. 8 c wzięło udział w rejonowym konkursie historycznym „POWSTANIE STYCZNIOWE PRZYKŁADEM PATRIOTYCZNEJ POSTAWY POLAKÓW” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie.

Z dumą informujemy, że Dominik Szaszkiewicz zajął w tym konkursie pierwsze miejsce, natomiast Julia Marchel czwarte i wyróżnienie. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju nagrody zostały wręczone dopiero 26 czerwca.

Gratulujemy obojgu i życzymy dalszych sukcesów, Dominikowi już w nowej szkole ponadpodstawowej.