Koniec roku szkolnego 2019-2020

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

„Wymagajcie od siebie

choćby inni od was nie wymagali.”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. ks. gen. Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim.

Po nietypowym roku szkolnym 2019/2020, roku, w którym tylko do połowy marca nauka odbywała się w sposób tradycyjny, w salach lekcyjnych; roku, w którym od kilku miesięcy pracowaliśmy zdalnie, wykorzystując głównie elementy Technologii Informacyjno Komunikacyjnych, przychodzi czas laby i swobody. Kończący się rok wszystkich nas (rodziców, nauczycieli, uczniów) wzbogacił w liczne doświadczenia. Zdobyliśmy nowe umiejętności, podjęliśmy niełatwe wyzwania.

Nadszedł czas na podsumowanie ciężkiej i trudnej pracy wszystkich, pracy, która znalazła odzwierciedlenie na świadectwach szkolnych.

Uczniom dziękuję za całoroczny trud włożony w naukę.  Rodzicom za wyrozumiałość, zaangażowanie i pomoc dzieciom, głównie podczas nauki zdalnej. Nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym dziękuję za kolejny rok wytężonej, ale niezwykle – mam nadzieję – satysfakcjonującej pracy.

Przychodzi czas zawsze oczekiwanych wakacji i odpoczynku od obowiązku nauki szkolnej.

Wszystkim przekazuję wyrazy szacunku i uznania oraz składam życzenia radosnych i niezwykłych wakacji, które pozwolą nabrać energii do pracy w nowym roku szkolnym.

Życzę fantastycznego wypoczynku, pełnego miłych przygód i wspaniałych przeżyć, a po wakacjach tak oczekiwanego powrotu do szkolnych ławek.

Wakacje 2020 uważam za rozpoczęte!

Grażyna Skonieczna

0 Komentarzy