Noc w szkole klas I b i III a

Opublikowane przez Jacek Maliszewski w dniu

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką i ciężką pracą.

Przekonali się o tym uczniowie klasy  I b i III a, którzy wraz ze swoimi wychowawcami p. Elżbietą Wilk i p. Hanną Grochowską spędzili noc w szkole. Odpowiednio wyposażeni (śpiwory, poduszki, przytulanki, dobry humor i mnóstwo energii), zaczęli swoją nocną przygodę w piątek 10 stycznia.

Na początku odbyły się zawody sportowe w czterech drużynach. Towarzyszyła im rywalizacja, a jednocześnie dobra zabawa. Po wyczerpującym wysiłku fizycznym przyszedł czas na wspólną kolację- pizzę. Wszystkie dzieci apetyt miały ogromny! Następnie czas poświęciły grom planszowym. To nie koniec wieczornych wrażeń. Dzieci wzięły udział w wspólnej  dyskotece -Piżama party. Radości nie było końca. Po wieczornej toalecie, w salach – sypialniach zostały zorganizowane seanse filmowe. Cisza nocna wcale nie była cicha. Szeptom  nie było końca.

Mamy nadzieję, że ta noc na długo pozostanie w pamięci uczniów tych klas. Uczniowie byli bardzo zadowoleni. W sobotni poranek opuszczali szkołę z uśmiechem.

0 Komentarzy