Pracownicy szkoły

1. Dyrekcja

mgr Grażyna Skoniecznadyrektor
mgr Grażyna Kaczmarczykvice-dyrektor      

2. Nauczyciele

mgr Eliza Dębskajęzyk angielski
mgr Hanna Grochowskaedukacja wczesnoszkolna
mgr Elżbieta Jasieńczukedukacja wczesnoszkolna
mgr Grażyna Kaczmarczykedukacja wczesnoszkolna
mgr Teresa Zawadzkaedukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Nowakbiblioteka
mgr Elżbieta Wilkedukacja wczesnoszkolna
mgr Mirosława Paprockaedukacja wczesnoszkolna
mgr Dorota Soszkaedukacja wczesnoszkolna
mgr Ewa Sękaledukacja wczesnoszkolna
mgr Jolanta Malinowskaedukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Kobylińskawychowanie wczesnoszkolne
mgr Maria Dybowskaprzyroda
biologia
mgr Karolina Dziekońskawychowanie wczesnoszkolne
mgr Urszula Kaczyńskamatematyka
mgr Ewa Krasnodębskamatematyka
informatyka
mgr Mirosława Gierzyńska – Guzekmatematyka
mgr Anna Rostkowskamatematyka
informatyka
mgr Urszula Kierylak Piwkojęzyk polski
historia
mgr Małgorzata Grabowskajęzyk polski
historia
geografia
mgr Urszula Danielskajęzyk polski
mgr Dorota Czarnockajęzyk polski
mgr Bogusława Bielińskajęzyk polski
mgr Małgorzata Krasnodębskaprzyroda
biologia
mgr Grażyna Skonieczna geografia
mgr Edyta Gajzler geografia
mgr Andrzej Pijorekfizyka
informatyka
mgr Anna Domańska chemia
mgr  Bożena Walenciej chemia
mgr Urszula Kucharczykjęzyk rosyjski
mgr Katarzyna Kudelska – Tomczukjęzyk niemiecki
mgr Edyta Soszyńskajęzyk angielski
mgr Olga Łukasiewiczjęzyk angielski
mgr Anna Bogajjęzyk angielski
mgr Jacek Maliszewskihistoria
wiedza o społeczeństwie
informatyka
mgr Agata Celińskatechnika
plastyka
mgr Dorota Wróblewskareligia
mgr s. Wiesława Rypinareligia
mgr Bożena Gałecka religia
mgr Piotr Przeździeckimuzyka
mgr Katarzyna Szybkawychowanie fizyczne
mgr Włodzimierz Kucharczykwychowanie fizyczne
mgr Wojciech Miłkowskiwychowanie fizyczne
mgr Ewelina Benedykciukwychowanie fizyczne
edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Małgorzata Błońskaedukacja wczesnoszkolna
mgr Beata Żochowskabiblioteka
mgr Zdzisława Florczukpedagog
mgr Marta Lenartpsycholog
mgr Agnieszka Domańskadoradztwo zawodowe
mgr Anna Odziemczyk

3. Sekretariat

Sylwia Skonieczna
 Jadwiga Cis

4. Księgowa

Małgorzata Wantusiak

5. Świetlica

mgr Agnieszka Domańska
mgr Jolanta Filipczak

6. Pracownicy obsługi

Koć Jolanta
Krysiak Anna
Lipka Kazimierz
Liszkiewicz Barbara
Adamczuk Katarzyna
Ostaszewska Krystyna
Patejko Urszula
Retko Krzysztof
Świnarska Małgorzata
Bielińska Urszula
Czerkas Agnieszka